Kontakt

Nasza grupa trenerska funkcjonuje od trzech lat, a powołana została z inicjatywy naszego partnera i mentora - Pomorskiego Klubu Konsultantów i Psychologów. Aktywnie uczestniczymy w rynku wdrażania ocen okresowych i szkoleń w gronie białostockich doradców:

Piotr Niemiec jest doktorem psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim i specjalizuje się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, a także delegowania.

Olga Jakubowska jest uznanym i nagradzanym badaczem zainteresowanym następującymi: problemi badania satysfakcji pracowników, oceny pracownicze. Tworzy także testy motywacji.

Olgierd Nowakowski pisze artykuły poradnikowe i prowadzi unikalne gry szkoleniowe, planszowe gry symulacyjne jak również symulacje menedżerskie przede wszystkim o tematyce przywództwa i motywowania. Zajmuje się także prawie sześć lat nowoczesnymi szkoleniami i wyjazdami integracyjnymi oraz plenerowymi szkoleniami team building.

Prowadzimy atrakcyjne kursy metodami warsztatowymi w języku polskim oraz coraz częściej po hiszpańsku. Pracujemy w naszych własnych pomieszczeniach szkoleniowych w sprawdzonych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@oceny-okresowe.com.pl

Szkolenia menedżerskie, biznesowe dla firm jak również szkolenia team building oraz wyjazdy integracyjne oferujemy za pośrednictwem naszego partnera Training Projects.