Badanie potrzeb szkoleniowych – spotkania integracyjne

Sprawdzajac dążenia szkoleniowe klienta w zakresie imprez team building, nasi szkoleniowcy zadają szefowi ds. HR oraz funkcyjnemu szefowi uczestników dlugą listę pytań.
Planując samodzielnie lub we współpracy ze współpracującymi trenerami eventy, chcemy przecież wiedzieć, w jakie cele wpisują się przeprowadzane wyjazdy integracyjne inaczej mówiąc event .
Przykładowe pytania dla klientów:
Jaki rezultaty mamy osiągnąć?
Jakie funkcje pełnią osoby jadące na team building?
Które wątki omawiamy na evencie, np. współpraca albo konflikty?
Jak bardzo aktywne fizycznie powinny być zadania?
Jakie miejsce będzie najlepsze?
Jaka może być maksymalna kwota na szkolenie?
Jakich gier nie chcemy bo się nie spodobają lub będą powielać to co było?
Powyższych problemów jest wiele więcej. Wywiad z klientem trwa często blisko trzy godziny. Tylko głębokie poznanie oczekiwań umożliwia przygotowanie mądrego scenariusza wyjazdu.

PAKIET INTERESUJĄCYCH ANALIZ DOTYCZĄCYCH WYJAZDÓW INCENTIVE Z OSTATNIEGO OKRESU:
- Najchętniej zamawiana forma ćwiczeń : gra kryminalna
- Najwyżej wycenione w ankietach po warsztacie ćwiczenia – oceny uczestników: gry miejsce
- Uśredniona wielkość grupy szkoleniowej: pięćdziesiąt osób.
- Oczekiwane przez grupe dni tygodnia na impreze: czwartek.
- Najchetniej zamawiana część kraju: Beskidy

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od siedmiu lat wykonujemy zlecenia w branży eventów jako Training Projects. Projektujemy plenerowe szkolenia team building i pasjonujące wyjazdy integracyjne dla pracowników.
Funkcjonujemy jako drużyna szkoleniowców z doświadczeniem menedżerskim ale równolegle kompetencjami związanymi z wspinaczką i grotołastwem, co daje nam szansę na prowadzenie imprez w formie plenerowej, łącząc budowanie postaw pracowniczych oraz zabawę o fuzycznym charakterze. Nasi animatorzy to także laureaci wielu nagród i nietuzinkowe osobowości.
Nasze widowiskowe wyjazdy integracyjne i edukacyjne szkolenia team building są cenione przez setki instytucji z całego kraju.
Jesteśmy świadomi, że skuteczne szkolenie albo wyjazd to także klimatyczny ośrodek konferencyjny. Na sprawdzonej i stale weryfiowanej liście mamy wiele ciekawych lokalizacji od morza po Tatry. Polecamy nasze wydarzenia integracyjne a także team building.Najczęściej działamy w Beskidach, nad Zegrzem jak również na terenie Warmii i Mazur. Cenimy obiekty daleko od głównych dróg . W słoneczne dni szkolimy na terenie otwartym, a jeśli pogoda jest zła – w budynku.