Analiza oczekiwań szkoleniowych – wyjazdy integracyjne

Sprawdzajac potrzeby szkoleniowe klienta w zakresie szkolen integracyjnych, zatrudnieni przez nas trenerzy zadają szefowi ds. zarządzania ludźmi oraz bezpośredniemu przełożonemu uczestników cały szereg pytań.
Organizując samodzielnie lub we współpracy z zaprzyjaźnionymi podwykonawcami imprezy, musimy przecież dobrze czuć, w jakie plany wpisują się nasze firmowe wyjazdy integracyjne .
Przykładowe pytania dla zamawiających:
Jaki rezultaty mamy osiągnąć?
Jaki dział w firmie reprezentuje grupa?
Jakie wątki akcentujemy na wyjeździe, np. współpraca a może konflikty?
Jak bardzo ekstremalne maja być gry?
Jakie miejsce będzie najlepsze?
Jaka może być maksymalna kwota na szkolenie?
Jakich atrakcji należy unikać by nie zrazić grupy i nie zanudzić powtarzalnością?
Tego typu pytan jest wiele więcej. Rozmowa z pracodawcą trwa niejednokrotnie blisko dwie godziny. Wyłącznie szczegółowe poznanie potrzeb pozwala napisanie sensownego programu wyjazdu.

PAKIET NIEZNANYCH ANALIZ DOTYCZĄCYCH INTEGRACJI Z MINIONEGO OKRESU:
- Ciesząca się największym wzięciem forma ćwiczeń : zadania survivalowe i szkoła przetrwania
- Najlepiej wycenione w kwestionariuszach po warsztacie gry – opinie uczestników: nagrywanie filmów i teledysków
- Przeciętna wielkość zespołu uczestniczącego w grze: dwieście uczestników.
- Najlepsze dla zamawiającego dni tygodnia na event: sobota.
- Najczęściej zamawiana destynacja: Małopolska

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od dziesięciu lat funkcjonujemy w branży incentive pod marką Training Projects. Tworzymy wyjazdowe szkolenia team building i pasjonujące wyjazdy integracyjne dla firm.
Istniejemy jako drużyna szkoleniowców z praktyką biznesową ale równolegle uprawnieniami związanymi z wspinaczką i grotołastwem, co pozwala nam na oferowanie wydarzeń w formie plenerowej, łącząc rozwój zespołów z grami outdoor. zatrudnieni u nas trenerzy to także autorzy książek poradnikowych i nieprzeciętne osobowości.
Nasze widowiskowe wyjazdy integracyjne i interaktywne szkolenia team building są cenione przez dziesiątki instytucji z całego kraju.
Wiemy, że skuteczne szkolenie czy wyjazd to także przyjazny ośrodek konferencyjny. W wyselekcjonowanej bazie posiadamy wiele klimatycznych destynacji od morza po Tatry. Polecamy nasze imprezy integracyjne a także team building.Zwykle prowadzimy zajęcia w Małopolsce, w centralnej części kraju jak również nad Bałtykiem. Rekomendujemy lokalizacje daleko od głównych dróg . Od kwietnia do października pracujemy w plenerze, a gdy aura nie sprzyja – pod dachem.